Nowa odsłona firmy Love Domowe

FAQ

Klient jeśli sobie życzy, to oczywiście ma takie prawo, ale nie ma obowiązku sprawdzania przesyłki.

Nic się nie martw. Masz 24h na sporządzenie protokołu szkoły w wersji online. Napisz lub zadzwoń do Pracowni, a dokładnie Cie pokieruję 🙂 Jest to czas narzucony odgórnie przez przewoźników.

W takiej sytuacji kurier powinien spisać protokół, w którym będą wyszczególnione elementy, które zostały uszkodzone. Po spisaniu protokołu należy zgłosić reklamację wg procedur opisanych na stronie.

Każda porcelana zapakowana jest w ozdobny karton, a następnie w dodatkowy karton, który jest skutecznie zabezpieczony dużą ilością materiału amortyzującego uderzenia oraz odpowiednio oznakowany naklejkami “uwaga szkło”.

Dostawa jest realizowana przez DPD lub paczkomaty Inpost. Maksymalny czas dostawy to 48h roboczych. W przypadku kuriera DPD paczka z reguły jest na miejscu następnego dnia po wysyłce Jeśli podczas składania zamówienia podałaś/eś prawidłowy adres e-mail to na ten adres przyjdzie potwierdzenie nadania przesyłki wraz z numerem listu do śledzenia we własnym zakresie.

Przy każdym produkcie znajduje się poglądowe zdjęcie finalnego wyglądu danego wzoru porcelany. Nie przygotowuję projektów. Maluję wszystko bezpośrednio na porcelanie. Przesyłam do Ciebie mailowo zdjęcia gotowego produktu z prośbą o akceptację. To czas na naniesienie poprawek. Dopiero po Twoim zatwierdzeniu, porcelana trafia do pieca, a potem do wysyłki.

Tak oczywiście 🙂 Wystarczy, że podeślesz szkic, inspirację lub szczegółowy opis wyglądu porcelany. Na tej podstawie przygotowuję szkic lub nie ( w zależności od potrzeby) i podaję cenę.

Jak najbardziej! W tym celu wybierz opcję WYŚLIJ JAKO PREZENT. Dzięki temu zewnętrzny karton zostanie ładnie zapakowany w kolorowy papier, a w środku zamiast paragonu znajdzie się bilecik z podaną przez Ciebie dedykacją. Nie zapomnij podać odpowiedniego adresu dostawy.

Każda porcelana ZAWSZE zawinięta jest w folię bąbelkową, a następnie pakowana w kartonik z logo, wstążką, wypełniony wełną drzewną. Zawiera również instrukcję użytkowania.

Niezależnie czy zamawiasz coś dla bliskiej osoby czy dla siebie ma to być prezent. W końcu w środku kryje się nowy umilacz każdego dnia 🙂

Wszystkie aktualne terminy realizacji znajdują się w opisie każdego produktu i różnią się między sobą, w zależności od stopnia skomplikowania wzoru.

Nie. Wszystkie produkty maluję specjalnie dla Ciebie, po tym jak złożysz i opłacisz zamówienie (z wyjątkiem tych oznaczonych jako dostępne od ręki). Ekspresowa realizacja oznacza krótszy czas wykonania. Takie zamówienie maluję po normalnych godzinach pracy Pracowni, stąd jego wyższa cena.

Mimo że producenci farb, którymi maluję porcelanę, dopuszczają możliwość korzystania ze zmywarki, ja zalecam mycie ręczne. Zajmuję się tym od ponad 9 lat i z doświadczenia wiem, że wystarczy nieprawidłowe ustawienie naczyń w zmywarce, by wyszły z niej obtłuczone, a co dopiero z zadrapaniami. Malowidła nie lubią drapania, szorowania i moczenia w wodzie. Stosując się do tych wskazówek sprawisz, że porcelana będzie dłużej przy Tobie.