Szukacie niepowtarzalnego, pięknego i zarazem pamiątkowego prezentu na Święta dla Waszych bliskich, a może najważniejszych klientów Waszej firmy? BOMBKI ZE ZDJĘCIEM lub logo firmy sprawdzą się idealnie w tej roli.

Dla kogo

Bombka ze zdjęciem to piękna pamiątka narodzin dziecka, jego pierwszych Świąt, ale również każdych kolejnych Świąt w gronie rodziny. Możesz w ten sposób stworzyć unikatowy bożonarodzeniowy album familijny. Będzie to również wspaniały prezent dla najbliższych na Mikołajki czy Boże Narodzenie, choćby dla Babć i Dziadków. Jestem pewna, że wzruszą się na widok swoich wnusiów zaczarowanych w akrylowej kuli. I powiem Wam, że to prezent, który nigdy się nie powtórzy i zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych.

U mnie to już niemal tradycja, że dziadkowie co roku otrzymują bombkę ze zdjęciem wnuczek i w ten sposób powstaje ich własna unikatowa kolekcja bombek i zaczarowanych weń wspomnień. 

Bombki ze zdjęciem to jednak nie tylko bombki rodzinne. Specjalnie dla Ciebie mogę również stworzyć bombkę ze zdjęciem ulubionego zwierzaka czy logo Twojej firmy. O ile rola pierwszych ograniczy się zapewne do dekoracji choinki, o tyle te drugie firmowe, możecie wręczyć swoim klientom w ramach prezentu.

Dlaczego powinniście wybrać moje bombki

Wykonuję bombki ze zdjęciem od chwili istnienia mojej pracowni czyli już piąty rok. Od początku bazuję tylko i wyłącznie na swoich własnych autorskich pomysłach zdobień, nikogo nie kopiuję, nie naśladuję. Zależy mi, by tworzone dla Ciebie bombki były naprawdę niepowtarzalne i pasujące do Twojego gustu, stylu.

Wszystkie zdobienia wykonywane są przeze mnie całkowicie ręcznie. 

Zdjęcia, które trafiają do  środka kul, są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym w połysku w profesjonalnym studiu. Nie jest to żaden zwykły wydruk na drukarce.

Nie oszczędzam również przy zakupie akrylowych kul, które są bazą do bombek ze zdjęciem, ani na wszystkich elementach dekoracyjnych (wstążkach, konfetti, brokatach, farbach itd.).

Wszystko po to, by finalny produkt był jak najwyższej jakości i podbił zarówno Wasze serce, jak i osób, którym go podarujecie.

Wzory bombek ze zdjęciem

Bombka ze zdjęciem Classic  –  najbardziej klasyczna wersja. Tył maluję w wybranym przez Ciebie kolorze, a następnie zdobię w dowolne wzorki. Mogę również umieścić jakiś napis. Na koniec, bombkę obsypię pasującym brokatem i zabezpieczę lakierem szklącym.

Bombka ze zdjęciem Simple – proste wykończenie, któremu nie brakuje blasku. Wewnątrz kuli, po drugiej stronie stronie na dowolnie wybranej wersji tła, umieszczam imię lub krótki tekst. Wnętrze bombki wypełniam zaś konfetti i brokatem.

Bombka ze zdjęciem Elegance Koronka – druga strona bombki za zdjęciem stylizowana jest na koronkę. Wzorki maluję wg własnej inwencji twórczej na bazie z efektem szronu. Część może być przezroczysta w kształcie serca czy gwiazdy. Tu również mogę napisać imię lub dać jakiś krótki tekst.

Bombka ze zdjęciem Glamour – łączy prostotę z blichtrem. Tył zdjęcia jest cały pokryty brokatem w dowolnym kolorze, dodatkowo na zewnątrz maluję ręcznie podane imię również brokatem i to 3D.

Bombka ze zdjęciem obustronnym – najbardziej minimalistyczna wersja. Po obu stronach bombki widoczne jest zdjęcie, a sama bombka ozdobiona jest tylko wstążkami.

Bombka ze zdjęciem Wind – najbardziej nietuzinkowa wersja bombki. Zdjęcie nie jest zamocowane w bombce stabilnie tylko zawieszone tak, by delikatnie poruszało się wewnątrz kuli. Z drugiej strony zdjęcia może być jakiś napis lub drugie zdjęcie.

Pakowanie

Każda bombka ze zdjęciem pakowana jest w kartonik z logo i wstążką. Na transport, w celu lepszego zabezpieczenia przed zniszczeniem, dodatkowo owijam bombkę folią bąbelkową przed włożeniem do kartonika.

Wystarczy, że ją odwiniesz i możesz od razu wręczyć na prezent. A jeśli Twoi bliscy są daleko, mogę wysłać paczkę z bombkami bezpośrednio do nich wraz ze specjalnym bilecikiem od Ciebie 🙂 

I jak? Podoba się Tobie moja propozycja mikołajkowego lub świątecznego prezentu? Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do zakupów:)

An.Ka

*Ps. Podziel się swoją opinią, a jeśli uważasz moje prace za godne polecenia, udostępnij ten wpis innym 🙂 Nie zapominaj, że Święta tuż, tuż, a bombki wykonywane są ręcznie i trzeba na nie “chwilkę” zaczekać 😉 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *