Ostatnio moją pracownię zdominowała tematyka Dnia Babci i Dziadka. Nic dziwnego, skoro to zacne Święto zbliża się wielkimi krokami. Każdy chce ofiarować coś wyjątkowego, innego, dlatego na tę okazję idealnie sprawdzają się prezenty własnoręcznie robione  tudzież z takich pracowni jak moja.

W ubiegłym roku (moim pierwszym) malowałam jedynie kubki i filiżanki, które od razu spotkały się ze sporym zainteresowaniem. W tym roku doszły nowe wzory porcelany, ale też i inne cuda, choćby herbaciarki wypełnione pięknie zapakowaną herbatą, mydełka, świeczki czy obrazki. Pomysłów było jeszcze więcej, ale czas jakoś ciągle mnie ogranicza 😉 (nie wiedzieć czemu, mimo moich próśb doba nie chce się wydłużyć 😉 ).

Nie każdy ma okazję śledzić wszystkie nowości na FB, nie każdy wogóle korzysta z Social Media. Specjalnie dla tych wszystkich, poniżej małe zestawienie świeżynek z pracowni specjalnie na Dzień Babci i Dziadka. Jeśli nawet czegoś nie znajdziecie bezpośrednio w sklepie, zawsze możecie to zamówić indywidualnie drogą mejlową.

Kubki 

W tym roku triumfy święcą poniższe wzory.

Herbaciarki

Każda Babcia lubi herbatkę, a jeśli otrzyma ją tak pięknie zapakowaną z pewnością niezmiernie się ucieszy. Drewniana skrzyneczka zostanie z nią na długo, wystarczy tylko uzupełnić zapas herbaty. Na dodatek na herbaciarce mogą znaleźć się podobizny wnuków, dzięki czemu prezent staje się jeszcze bardziej unikatowy i personalizowany.

Obrazek

Dla Babć i Dziadków z poczuciem humoru obrazek z listą zasad obowiązujących w ich domu. 

Jeśli któraś z moich propozycji trafiła do Waszego serducha, zapraszam do kontaktu. Może jeszcze zdążymy z realizacją zamówienia 🙂

Ja tymczasem uciekam do swojego świata, a Wam życzę miłego dnia :*

An.Ka

4 komentarzy "Dzień Babci i Dziadka – nowości z pracowni"

 1. Panna Joanna pisze:

  Herbaciarka <3 ! Piękna… zawsze chciałam taką od kogoś dostać… ^^

  Pozdrawiam ciepło,

  Panna Joanna

  1. A dziękuję 🙂 pozostaje wpisać na listę życzeń i wręczyć bliskim albo sprezentować sobie samej 😉

 2. Katarina pisze:

  Najbardziej podobają mi się herbaciarki 🙂 Może dlatego, że tak uwielbiam herbatę.. 😉

  1. Dziękuję 🙂 dla wielbicielki herbaty to faktycznie prezent idealny 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *