Styczeń od zawsze jest dla mnie nie tylko początkiem Nowego Roku, ale przede wszystkim jednym wielkim świętem naszych wspaniałych Babć i Dziadków  <3 Oczywiście miłość i szacunek należą im się okrągłe 365 (a czasem i 366 😉 ) dni, ale w ten wyjątkowy czas warto sprawić im wyjątkową niespodziankę… taką, która wzruszy…zapadnie w sercu… będzie mogła im towarzyszyć każdego dnia…

Prace nad Waszymi zamówieniami dla Babć i Dziadków trwają już od grudnia 😉 🙂  nie mniej jednak, jeśli nie macie jeszcze żadnego prezentu, może moje propozycje wpadną Wam w oko 😉 🙂  A może staną się inspiracją do zamówienia czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego i spersonalizowanego. Z przyjemnością podejmę Twoje wyzwanie 😉 🙂

Pozdrawiam

An.Ka

KUBKI

kubek-babcia-wie-lepiej-dziadek-wie-wszystko2

kubek-jej-wysokosc-babcia

kubek-jego-wysokosc-dziadek

kubek-dziadek-kocha

kubek-babcia-kocha3

ZESTAW KUBEK W KUFERKU

Każdy z kubków może mieć dodatkowo piękną pasującą stylistycznie skrzyneczkę. Wzornictwo zależy wyłącznie od Ciebie, a wewnątrz kuferka zapiszę Twoje życzenia dla Babci czy Dziadka.

zestaw-herbaciany-dla-babci2

zestaw-herbaciany-dla-babci3

zestaw-herbaciany-dla-babci

ETUI NA OKULARY

Wzór na etui może być dowolny, dopasowany do Twojej Babci czy Dziadka. Wystarczy, że wcześniej ustalisz ze mną możliwość wykonania.

etui-na-okluary-dla-babci-i-dziadka4

HERBACIARKA WYPEŁNIONA HERBATKĄ

Na specjalne zamówienie, mogę stworzyć dla Ciebie herbaciarkę ze zdjęciami wnuków, z dowolną ilością przegródek, na dodatek wypełnionych ręcznie pakowaną herbatą. Cena ustalana indywidualnie.

herbaciarka foto

herbaciarka foto2

Herbaciarki mogą być również wykonane z dowolnym motywem kwiatowym. Możesz go ustalić emailowo.

Jeden komentarz "Prezenty na Dzień Babci i Dziadka"

  1. Kobietapo30 pisze:

    etui na okulary super i herbaciarka tez 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *