Kiedy zbliżają się jakieś wyjątkowe Święta staram się Wam zawsze podsunąć kilka propozycji prezentów z mojej pracowni. Tak dzieje się i tym razem, bo przecież Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku co prawda nie udało mi się przygotować zbyt wielu propozycji dostępnych od ręki (sezon ślubny zawładnął mnie niemal bez reszty), ale może coś Was zainspiruje i zdążycie jeszcze złożyć zamówienie na prezent własnego pomysłu.

Kubki/ filiżanki

Kubki, kubeczki, kubaski…Tego nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli są tak wyjątkowe. Oczywiście mogą być takie bezpośrednio nawiązujące do Dnia Mamy, ale i uniwersalne odnoszące się do miłości ogólnie. I w jednym i  drugich można dodać imię najukochańszej Mamy tudzież podpis od kogo jest prezent.

Dostępny w sklepie

Dodatkowo kubeczek / filiżanka mogą być spakowane w pięknym kuferku. I jak widać, niekoniecznie musi być kwieciście 😉 Czasem miło wysłać Mamę w podróż pełną wspomnień.

Wzór

Wzór

Wzór

Herbaciarki

A jeśli kubki już były, to może warto kontynuować herbaciany wątek w postaci pięknej herbaciarki, która dodatkowo może być wypełniona ulubionymi smakami herbatki.

Inne mamine rozmaitości

Gdy jednak porcelana i herbaciarki nas znużyły, można postawić na całkiem inne pomysły na prezent. Wśród nich są m.in. obręcze do serwetek, zegary, toaletki, szkatułki, lampiony, świeczki, mydełka (oczywiście do normalnego użytku) i wszystko co tylko przyjdzie Wam jeszcze do głowy 😉

Wzór

Jak widać, jest w czym wybierać 🙂 Dla tej jedynej, wspaniałej Mamy, Mamusi, Matuli, Matuleńki warto tego dnia ofiarować coś prosto od serca <3 A ja mogę być w tym dniu Waszym małym pomocnikiem 😉

An.Ka

2 komentarzy "Prezenty na Dzień Mamy"

  1. Kobietapo30 pisze:

    Piękne pudełka na herbatę 🙂

    1. A dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *