Zabawki powstałe na podstawie rysunków dzieci widzieliście zapewne nie jeden raz 😉 Są nie tylko super niepowtarzalnymi “pluszakami”, ale też pięknymi pamiątkami dziecięcej twórczości. To jednak nie jedyny sposób, żeby zachować na dłuuugiee lata pierwsze bohomazy Waszych pociech, wszakże papier z czasem zblaknie 😉 Jak zatem to zrobić?

Wystarczy zamówić SKRZYNIĘ Z RYSUNKIEM DZIECKA 🙂

Pudełka mogą być różnej wielkości, podobnie zresztą jak różne może być ich przeznaczenie. Sprawdzą się idealnie w roli przechowalni pamiątek z dzieciństwa, ale i skrzyni dziecięcych skarbów.

Skrzynie z rysunkami dzieci powstają na podstawie przesłanych przez Was emailem zdjęć rysunku albo scanu rysunku. To małe arcydzieło przenoszone jest na drewniane wieczko techniką transferu za pomocą specjalnego preparatu. Boki malowane są  farbami akrylowymi w wybranych przez Was kolorach, wewnątrz może być umieszczony dowolny cytat, dedykacja. Następnie całość utrwalona zostaje kilkoma warstwami lakieru, by rysunek przetrwał całe lata.

I tak oto powstaje bezcenna pamiątka, przechowalnia cennych skarbów dzieciaczków, oryginalny prezent na urodziny, Mikołajki czy inną okazję. A wiecie co w tym wszystkim najpiękniejsze? Zaskoczenie i radość dziecka na widok skrzyni z jego własnym rysunkiem 🙂 <3

Podoba się Wam mój pomysł? Jeśli chcecie zrobić taką niespodziankę swojemu dziecku, zapraszam na maila info@lovedomowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *