Nie wiem ja Wy, ale ja lubię luty za… Walentynki 🙂 niby to święto trąci kiczem i komercją, a jednak skradło moje serce “wieki temu”, już za dzieciaka (straszna ze mnie romantyczka 😉 ). I nie chodzi o to, że na co dzień nie okazuję uczuć osobom, które kocham. Wręcz przeciwnie, po prostu ten jeden dzień w roku jest niezwykle wyjątkowy. Wtedy nawet nieśmiałe i skryte duszyczki otwierają swoje wnętrze i dają upust emocjom 😉 i to jest cuuudowne ….

A skoro jest święto to są też prezenty. Osobiście jestem zdania, że nie chodzi tu o wypaśne, super “bogate” prezenty, a raczej o ich wyjątkowość, niepowtarzalność i symbolikę. Dlatego świetnie w tej roli od lat sprawdzają się KUBKI. Nie byłabym więc sobą gdybym i w pracowni nie stworzyła czegoś od serducha.

Specjalnie z myślą o wszystkich zakochanych przedstawiam Wam swoje walentynkowe propozycje na prezent. Wszystkie zostały już co prawda przedstawione na FB i trafiły na sklepową półkę, ale nie każdy z Was może miał okazję je poznać 😉

Do moich kubeczków (od niedawna) trafiają dodatkowo także drobne prezenciki (niektórzy już padli “ofiarą” mojej nowej strategii dbania o Was ), których tu też nie zabraknie. Mało tego – mogę stać się Waszym kupidynkiem 😉 i wysłać kurierem wybrany kubeczek bezpośrednio do bliskiej Wam osoby, cały pięknie zapakowany, opatrzony pachnącym bilecikiem.

Macie swojego faworyta?

10 komentarzy "Walentynkowe propozycje na prezent"

 1. Oszalałam. Ale super! Co prawda kubków u nas w domu aż za dużo, ale takich jeszcze nie mam 🙂

  1. Dzięki 🙂 staram się być kreatywna i nie małpować 😉

 2. Bardzo ładne kubeczki 🙂

 3. Panna Joanna pisze:

  Piękne są te kubeczki… 😉 Ja też stawiam na własnoręcznie robione prezenty… ! 🙂

  Ściskam,

  Panna Joanna

  1. Dzięki 🙂 wszystko ręcznie robione ma zupełnie inny charakter, dlatego nie lubię masówki

 4. My Home Rules pisze:

  Piękne kubeczki, zrobione własnoręcznie na pewno sprawią kochanej osobie radość.

  1. Dziękuję 🙂 nie każdy może sam wykonać taki kubek, wtedy ja spieszę z pomocą 😉

 5. Shonali pisze:

  Świetne są te kubki! Wszystkie mi się podobają, są takie urocze <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *